تفاوت بیمه عمر و بانک

تفاوت بیمه عمر و بانک

در این مقاله به بررسی تفاوت سرمایه گذاری در بیمه عمر با سرمایه گذاری در بانک می پردازیم و تفاوت بیمه عمر و بانک را مختصرا بررسی می کنیم.

1. همانطور که همه ما می دانیم برای سرمایه گذاری در بانک نیاز به یک سرمایه اولیه قابل توجه است. شما نسبت به سرمایه گذاری خود سود تدریجی و ماهیانه دریافت خواهید کرد. اما در بیمه عمر شما بدون نیاز به سرمایه اولیه و تنها با پرداخت مبلغی اندک به صورت تدریجی به سرمایه ای قابل توجه دست خواهید یافت.

2. در بانک شما تحت هیچ پوششی قرار ندارید. اما در بیمه عمر شما از همان روز اول تحت پوشش قرار خواهید گرفت. پوشش هایی مثل : پوشش از کار افتادگی ، پوشش امراض خاص ، پوشش فوت ، پوشش فوت بر اثر حادثه (تا 4 برابر پوشش فوت) ، پوشش حوادث ، پوشش نقص عضو و ...

3. سرمایه گذاری شما در بانک مشمول مالیات بر ارث می شود اما بیمه عمر شامل مالیات و مالیات بر ارث نیست!

4. در بانک سود بانکی هرساله توسط بانک مرکزی و با توجه به سیاستهای پولی همان سال تعیین می شود اما در بیمه عمر سود ثابت و تضمین شده 18% دریافت خواهید کرد + سود مشارکت در منافع سالیانه شرکت بیمه معلم که در سال 94 معادل 24.05% بوده است.

5. در بانک شما می توانید وام دریافت کنید اما به سختی! با طی کردن مراحل پیچیده اداری و ارائه ضامن و ... اما در بیمه عمر شما پس از گذشت دوسال از تاریخ شروع بیمه به راحتی و بدون ضامن می توانید وام دریافت کنید.

6. در صورتی که کسب و کار شما خوب نچرخد و طلبکارانی برای شما بوجود آید! طلباکاران شما می توانند حساب بانکی شما را مسدود و طلب خود را وصول نمایند! اما در بیمه عمر امکان چنین کاری برای آنها وجود ندارد!

صفحه اختصاصی بیمه عمر

خرید اینترنتی بیمه عمر

 

شما مجاز به ارسال نظر نیستید

جدیدترین مقالات بیمه

 • IMAGE

  درباره بیمه عمر بیشتر بدانید

  بیمه عمر یکی از پرطرفدارن ترین نوع بیمه در سراسر...

  پنج شنبه, 21 بهمن 1395
 • IMAGE

  بیمه عمر

  بیمه عمر در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود...

  جمعه, 21 خرداد 1395
 • IMAGE

  بیمه عمر یا سپرده بانکی ؟

  به طور کلی سه راه برای پس انداز و یا استفاده از...

  سه شنبه, 04 خرداد 1395
 • IMAGE

  تفاوت بیمه عمر با بیمه تامین اجتماعی

  بیمه عمر به صورت یک مکمل برای بیمه تامین اجتماعی...

  سه شنبه, 31 فروردين 1395