پوشش های بيمه عمر

پوشش هاي بيمه عمر,پوشش بيمه عمر

پوشش امراض خاص

در زمان بروز بیماری های خاص ممکن است شما از طرف کارفرمای خود بیمه درمانی داشته باشید، ولی از آنجایی که درمان بیماری های خاص دارای هزینه های بالایی می باشد، اگر بیمه درمانی شما به تنهایی تمام این مبالغ را پرداخت نکند در این زمان یک بیمه درمانی مکمل می تواند خیلی به شما در پرداخت هزینه های درمانی بیماری های خاص کمک کند. شما بدون نیاز به ارائه صورت هزینه می توانید، از پوشش بیماریهای خاص بیمه عمر بهره مند شوید.

پوشش امراض خاص بیمه عمر معلم تا سقف 30 میلیون تومان می باشد ( این مبلغ در سایر شرکتهای بیمه بسیار کمتر است و تنها یکبار می توانید استفاده کنید) شما در شرکت بیمه معلم می توانید پس از یکبار دریافت این مبلغ با دریافت الحاقیه مجددا از این پوشش بهره مند شوید.

بیماری های تحت پوشش:

1- سکته قلبی Myocardial Infarction))

2- سکته مغزی (Stroke)

3- جراحی عروق قلب Coronary Artey Surgery))

4- سرطان (Cancer)

5- پیوند اعضای اصلی بدن (Main-Organ-Graft)

پوشش از کار افتادگی

پوشش از کار افتادگی به معنای معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از كار افتادگی دائم و کامل است.

این پوشش به شما این امنیت و آرامش را می دهد که اگر سرپرست خانواده بر اثر حادثه ای، دچار از کارافتادگی دائم و کامل شد، تمامی حق بیمه را شرکت بیمه معلم پرداخت کرده و در انتهای قرار داد تمامی موجودی صندوق به وی پرداخت گردد.

این امر به ادامه پوشش خدشه‌ای وارد نمی‌كند و سایر شرایط بیمه ‌نامه‌ ادامه خواهد داشت. به این معنی که در صورت از کار افتادگی، سایر پوشش های بیمه عمر مانند پوشش امراض، فوت، فوت بر اثر حادثه و ... همچنان تا پایان قرارداد ادامه خواهد داشت.

پوشش نقص عضو و از کارافتادگی در اثر حادثه

بیمه معلم جهت آسایش هرچه بیشتر بیمه گذاران خود پوشش نقص عضو و از کار افتادگی بر اثر حادثه و همچنین پوشش هزینه های پزشکی حادثه را برای بیمه گذاران خود لحاظ کرده است.

در این پوشش اگر بیمه شده بر اثر حادثه از کار افتاده و یا نقص عضو شود تا 50% سرمایه فوت به وی پرداخت خواهد شد! برای مثال کسی که سرمایه فوت او 100 میلیون تومان است در صورت نقص عضو تا سقف 50 میلیون تومان می تواند خسارت دریافت کند.

پوشش هزینه های درمانی و پزشکی ناشی از حادثه

همچنین بیمه شده در برابر خطراتی که بر اثر حادثه منجر به پرداخت هزینه های بستری و پزشکی می شود، پوشش داشته و شرکت بیمه معلم تا سقف 10% سرمایه فوت را به بیمه شده پرداخت می نماید.

بیمه فوت طبیعی

در صورتی که بیمه شده بر اثر فوت طبیعی از بین برود :

معادل 30 برابر حق بیمه پرداختی سالانه  + سرمایه اصلی ، به خانواده او (یا ذینفع قرار داد که خود بیمه شده تعیین میکند) بدون کسر مالیات بر ارث و تا سقف 2.000.000.000 ریال پرداخت خواهد شد.

برای مثال فردی که سالانه با پرداخت 12.000.000 ریال حق بیمه خود را بیمه می کند اگر بر اثر فوت طبیعی از بین برود 360.000.000 ریال به خانواده بیمه گذار غرامت پراخت می شود.

لازم به ذکر است که در زمان فوت بیمه شده علاوه بر غرامت فوت طبیعی که در مثال بالا توضیح داده شد ، سرمایه تشکیل یافته از محل حق بیمه (صندوق بیمه نامه) نیز بدون کسر مالیات بر ارث به استفاده کنندگان پرداخت خواهد شد.

بیمه فوت حادثه

در صورتی که بیمه شده در اثر حادثه از بین برود :

معادل 4 برابر سرمایه فوت عادی به خانواده او یا ذینفع قرار داد پرداخت میگردد.

برای مثال فردی که سرمایه فوت عادی او 360.000.000 ریال است، در صورت فوت به علت هر حادثه ای به خانواده او معادل 1.440.000.000 ریال (144 میلیون تومان) و تا سقف 4.000.000.000 ریال (400 میلیون تومان) غرامت پراخت می شود.

لازم به ذکر است که در صورت فوت بیمه شده به علت حادثه علاوه بر غرامت فوت در اثر حادثه که در مثال بالا توضیح داده شد ، سرمایه تشکیل یافته از محل حق بیمه (صندوق بیمه نامه) نیز به استفاده کنندگان بدون کسر مالیات بر ارث، پرداخت خواهد شد.

به شما توصیه میکنیم مقاله مزایا بیمه عمر را نیز مطالعه فرمایید.

صفحه اختصاصی بیمه عمر

خرید اینترنتی بیمه عمر

 

شما مجاز به ارسال نظر نیستید

جدیدترین مقالات بیمه

 • IMAGE

  درباره بیمه عمر بیشتر بدانید

  بیمه عمر یکی از پرطرفدارن ترین نوع بیمه در سراسر...

  پنج شنبه, 21 بهمن 1395
 • IMAGE

  بیمه عمر

  بیمه عمر در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود...

  جمعه, 21 خرداد 1395
 • IMAGE

  بیمه عمر یا سپرده بانکی ؟

  به طور کلی سه راه برای پس انداز و یا استفاده از...

  سه شنبه, 04 خرداد 1395
 • IMAGE

  تفاوت بیمه عمر با بیمه تامین اجتماعی

  بیمه عمر به صورت یک مکمل برای بیمه تامین اجتماعی...

  سه شنبه, 31 فروردين 1395