بیمه عمر و تامین آتیه طرح 20

بیمه عمر و تامین آتیه طرح 20,تامین آتیه,بیمه عمر فرزندان,بیمه عمر بچه ها

یکی از مشکلات معضلاتی که همواره ذهن آحاد مختلف جامعه ، مخصوصا خانواده دانش آموزان را به خود مشغول نموده است، تامین آتیه فرزندان آنان می باشد. فرهنگ و عفر حاکم بر جامعه به این شکل است که خانواده ها خود را مکلف می دانند امکانات و نیازهای اصلی فرزندان خود ، اعم از تحصیلات عالی، ازدواج، تامین مسکنو سرمایه اولیه برای کسب و کار را برای آنان مهیا نمایند ، ولی به لحاظ عدم تناسب درآمدها با هزینه های جاری ، عملا امکان پس انداز و تامین این گونه هزینه ها به صورت یکجا غیر ممکن می باشد. لذا شرکت بیمه معلم با ارائه طرح های متنوع بیمه عمر و زندگی ، این امکان را برای خانواده ها فراهم می نماید که با تخصیص بخش اندکی از درآمد ماهانه خود و سرمایه گذاری آن نزد شرکت بیمه معلم، در آینده بدون هیچ نگرانی از محل اندوخته حاصل از این سرمایه گذاری،نیازهای مادی فرزندان خود را جهت اشتغال ، ازدواج و ... تامین نمایند.

ویژگی این بیمه نامه سرمایه بیمه نامه و سود تضمین شده سپرده آن نسبت به سایر طرح هاست.

تعهدات بیمه عمر وتامین آتیه طرح بیست

- پوشش فوت ناگهانی بیمه شده برابر با سرمایه بیمه نامه.

- پوشش فوت ناشی از حادثه، تا 4 برابر سرمایه فوت عادی.

- پوشش غرامت نقص عضو و از کار افتادگی جزئی و کلی ناشی از حادثه.

- پوشش هزینه های بیماری های خاص تا سقف 300 میلیون ریال.

- پوشش هزینه های پزشکی ناشی از حادثه.

مزایا و ویژگی های بیمه عمر و تامین آتیه طرح 20

- امکان پرداخت حق بیمه سالانه به صورت اقساط.

- امکان انتخاب ذینفعان و سهم هریک.

- پرداخت سود مشارکت در منافع علاوه بر سود تضمینی.

- امکان دریافت اندوخته به صورت مستمری.

- امکان انتخاب سرمایه فوت حادثه جمعا تا مبلغ 4 میلیارد ریال.

- معافیت از مالیات و مالیت بر ارث.

- اعطای وام تا 90% مبلغ صندوق سرمایه گذاری، بدون ضامن و مراحل سخت و پیچیده بانکها!

- امکان افزایش سرمایه فوت عادی تا مبلغ 2 میلیارد ریال.

سود سرمایه گذاری

شرکت بیمه معلم به عنوان اولین شرکت بیمه خصوصی کشور با کادر مجرب در عرصه سرمایه گذاری، سپرده بیمه گذاران را در مناسب ترین بازارهای مالی سرمایه گذاری کرده و در پایان مدت بیمه نامه، اصل سپرده ها را همراه با سود تضمین شده و سود مشارکت در منافع پرداخت می نماید.

سود قطعی سرمایه گذاری بیمه عمر شرکت بیمه معلم در سال 90 ، 21% در سال 91 ، 22% در سال 92، 23% و در سال 93 معادل 24.05% بوده است. با توجه به شرایط اقتصادی این بازه زمانی و رکود و شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور اما همانطور که ملاحظه می کنید سود سرمایه گذاری بیمه معلم هرساله در حال افزایش بوده است.

در زیر به ارائه 2 مثال می پردازیم، یکی با پرداخت حق بیمه ماهیانه 100.000 تومان و دیگری با پرداخت حق بیمه ماهیانه 50.000 تومان.

الف- بیمه شده دانش آموزی است 11 ساله، با پرداخت ماهانه 1.000.000 ریال ، اگر سرمایه فوت او 200.000.000 ریال باشد و پوشش های فوت، نقص عضو، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، امراض خاص و پوشش معافیت را انتخاب کرده باشد. همچنین حق بیمه خود را سالانه 10% افزایش دهد و سرمایه خود را سالانه 5% افزایش دهد.

این فرد در صورت حیات پس از 30 سال اندوخته خود را به صورت مستمری یا یکجا می تواند دریافت کند. کل حق بیمه پرداختی وی 1.973.941.200 ریال می باشددر حلی که مبلغ 11.164.282.848 ریال از شرکت بیمه معلم دریافت خواهد کرد. ضمن اینکه این فرد در کل این سال ها تحت پوشش های بیمه ای هم قرار داشته است. برای مثال اگر این فرد در سال بیستم بر اثر حادثه ای فوت کندعلاوه بر سرمایه فوت ، اندوخته همان سال را هم جمعا به مبلغ 4.719.664.442 ریال به استفاده کنندگان اتنتخابی وی پرداخت می کنند.

حال اگر این فرد مایل به دریافت مستمری باشد، وی در سن 41 سالگی می تواند ماهانه بیش از ده میلیون تومان مستمری دریافت کند. توجه داشته باشید که رقم مستمری سالانه 5% افزایش خواهد یافت و مادام العمر پرداخت می گردد. حال در صورتی که بیمه شده فوت نماید مدت تضمین از شورع مستمری 20 سال می باشد که به استفاده کنندگان انتخاب شده پرداخت خواهد شد.

ب- بیمه شده دانش آموزی است 11 ساله، با پرداخت ماهانه 500.000 ریال اگر سرمایه فوت او 100.000.000 ریال انتخاب شود و با اعمال پوشش های فوت، نقص عضو و هزینه پزشکی ناشی از حادثه، امراض خاص و معافیت و همچنین افزایش سالانه حق بیمه 10% و سرمایه 5% پس از 30سال :

مجموع حق بیمه پرداختی او 986.974.800 ریال خواهد بود و مبلغ 5.581.537.815 ریال دریافت خواهد کرد.

هموطنان عزیز همین امروز برای خرید بیمه عمر اقدام کنید، فردا دیر است...

صفحه اختصاصی بیمه عمر

خرید اینترنتی بیمه عمر

 

شما مجاز به ارسال نظر نیستید

جدیدترین مقالات بیمه

 • IMAGE

  درباره بیمه عمر بیشتر بدانید

  بیمه عمر یکی از پرطرفدارن ترین نوع بیمه در سراسر...

  پنج شنبه, 21 بهمن 1395
 • IMAGE

  بیمه عمر

  بیمه عمر در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود...

  جمعه, 21 خرداد 1395
 • IMAGE

  بیمه عمر یا سپرده بانکی ؟

  به طور کلی سه راه برای پس انداز و یا استفاده از...

  سه شنبه, 04 خرداد 1395
 • IMAGE

  تفاوت بیمه عمر با بیمه تامین اجتماعی

  بیمه عمر به صورت یک مکمل برای بیمه تامین اجتماعی...

  سه شنبه, 31 فروردين 1395