بیمه معلم معرفی کرد / بیمه شرکت کنندگان در مراسم عزاداری

بیمه شرکت کنندگان در مراسم عزاداری

همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، شرکت بیمه معلم تسهیلات ویژه ای را در قالب « صدور بیمه نامه مسئولیت مدنی بیمه گزار در قبال شرکت کنندگان در مراسم عزاداری ماه محرم» ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، بهروز طیار مدیر بیمه های مسئولیت بیمه معلم با اعلام این خبر گفت: طبق این بیمه نامه چنانچه در موارد تقصیر ، قصور ، سهل انگاری و خطای بیمه گزار در برگزاری مراسم عزاداری ایام محرم در محل مورد بیمه ناشی از خطرات تحت پوشش خسارت جانی به شرکت کنندگان در مراسم وارد آید، بیمه گر پس از احراز مسئولیت بیمه گزار و در صورت لزوم رای مراجع قضائی نسبت به جبران خسارت تا سقف تهدات مندرج در بیمه نامه اقدام می کند.

وی افزود: تکایا، حسینیه ها، مساجد و امکانی که موقتا به منظور عزاداری این ایام برپا می شوند، می توانند تحت پوشش این بیمه نامه قرار گیرند.

به گفته او، خسارت ناشی از سقوط اجسام از قبیل داربست های نصب شده ، پنکه ، لوستر و علم ها، خسارت ناشی از آتش سوزی و انفجار و برق گرفتگی و نیز خسارت ناشی از حوادث طبخ غذا در محل مورد بیمه تحت پوشش این بیمه نامه است.

به گفته مدیر بیمه های مسئولیت بیمه معلم، خسارت ناشی از نزاع و درگیری، خسارت ناشی از مسمومیتهای غذایی، خسارت ناشی از استفاده از وسایل حرارتی غیر استاندارد، هرگونه خسارت خارج از محل مورد بیمه، هر گونه خسارت مالی وارد به اشخاص ثالث و بیمه گزار، خسارت ناشی از مسئولیت هر شخصی به غیر از بیمه گذار و خسارت ناشی از حوادث و بلایای طبیعی از استثنائات این بیمه نامه است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

جدیدترین مقالات بیمه

 • IMAGE

  درباره بیمه عمر بیشتر بدانید

  بیمه عمر یکی از پرطرفدارن ترین نوع بیمه در سراسر...

  پنج شنبه, 21 بهمن 1395
 • IMAGE

  بیمه عمر

  بیمه عمر در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود...

  جمعه, 21 خرداد 1395
 • IMAGE

  بیمه عمر یا سپرده بانکی ؟

  به طور کلی سه راه برای پس انداز و یا استفاده از...

  سه شنبه, 04 خرداد 1395
 • IMAGE

  تفاوت بیمه عمر با بیمه تامین اجتماعی

  بیمه عمر به صورت یک مکمل برای بیمه تامین اجتماعی...

  سه شنبه, 31 فروردين 1395